Pranie dywanów

Regularne, okresowe pranie dywanów i wykładzin może przedłużyć ich żywotność nawet o 30%.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek, które zostały wyselekcjonowane podczas testowania na różnego rodzaju plamach i zabrudzeniach.

Pranie wykładzin

Każda wykładzina lub tapicerka prana przez naszą firmę może być dodatkowo zaimpregnowana.

Dzięki procesowi impregnacji zabezpieczamy materiał przed ponownym szybkim zabrudzeniem. Możemy przeprowadzić także dodatkową impregnację teflonem, która zabezpieczy materiał przed wnikaniem substancji płynnych w głąb wykładziny.

Techniki prania

Techniki prania:

Ekstrakcja

Brud jest wypłukiwany z wykładziny ekstraktorem, czyli urządzeniem natryskowo-ssącym. Ta metoda zapewnia najlepsze usunięcie brudu i ewentualnych pozostałości niepożądanych środków chemicznych.

Szamponowanie

Piana wraz z brudem odsysana jest z wykładziny odkurzaczem do pracy na mokro wraz ze środkiem do redukcji piany. Pozostały brudu usuwamy po całkowitym wyschnięciu wykładziny poprzez odkurzanie na sucho.

Kapsułkowanie

Podczas schnięcia brud jest zamykany w kapsułkach krystalizującego środka chemicznego i usuwany poprzez dokładne odkurzenie na sucho.

Suche wiórki

Brud jest wchłaniany przez wiórki i usuwany z wykładziny wraz z nimi bezpośrednio po czyszczeniu za pomocą specjalnej przystawki lub poprzez odkurzanie po wyschnięciu wiórków.

Bonnetowanie

Brud jest wchłaniany przez bonnet, który w trakcie czyszczenia większej powierzchni należy regularnie płukać i odciskać.

Sucha piana

Szampon krystalizuje wiążąc brud, który ostatecznie usuwany jest poprzez odkurzanie po całkowitym wyschnięciu wykładziny.

Pranie dywanów,
wykładzin podłogowych,
tapicerki meblowej
i samochodowej